Remeha Yer Tipi Kazanlar

Remeha Yer Tipi Kazanlar

Yüksek Verimli, Tam Yoğuşmalı Kaskad Kazanlar;

Yüksek performansın ısıtma teknolojilerindeki adı Remeha, yer ve duvar tipi tam yoğuşmalı kaskad kazan serisini gurula sunar. 1935'den bu yana kazan teknolojisine yön verirken her zaman mükemmel ısıtmayı hedefledik. Kullanıcıların sorunsuz, uzun ömürlü, sürdürülebilir ve doğaya dost ısıtma teknolojilerine sahip olmalarının, konfor alanlarına yapacağı etkinin her zaman farkında olduk. Remeha'nın öncü yoğuşmalı kazan teknolojilerinin sırrı bu bakış açısında yatmaktadır.

Büyük metrekareleri ısıtmanın zorluğu ve hatta imkansızlığı Remeha ile artık günümüz sorunları arasında değildir. Remeha'nın yüksek performansları ile bilinen yer ve duvar tipi tam yoğuşmalı kaskad kazan serisi, dilerseniz evinizide, dilerseniz büyük metrekareli bina veya alanlarınızda kullanabilmeniz için büyük bir hassasiyetle tasarlandı. Üstelik minimum yakıt tüketimi, minimum işletim maliyeti ve minimum karbon salımı ile birlikte.

Remeha tam yoğuşmalı kazanlarını bir kere satın alır ve yıllarca konforun tadını çıkarırsınız.

Telefon
0 262 452 21 72
0 850 215 08 41
0 555 346 29 30 (gsm)
E-Mail
info@baymakizmitservisi.com
Adres
Kayacık Mah.Demiryolu Altı Yeni Baydar Apt. Altı 208/D
Karamürsel / KOCAELI

Hizmet Bölgelerimiz


Yetkili Servislerimiz


atasehir mobilyacilar maltepe mobilyacilar kartal mobilyacilar cekmekoy mobilyacilar sancaktepe mobilyacilar ahsap mobilyalar cafe mobilyasi kafe mobilyasi bahce mobilyasi ceviz masalar cafe sandalyeleri metal masalar kafe sandalyeleri