Hakkımızda

Hakkımızda

Kocaeli Hidrofor olarak, kombi, yoğuşmalı kombi ürünlerinin, hdroforların, brülörlerin, kazanların her türlü arıza, montaj, bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Kombiniz için en uygun özel servis size bir telefon kadar uzak. Kocaeli Hidrofor Servisi size sadece servis hizmeti sunmaz. Servis hizmetini verirken bunun yanında kombinizi daha verimli nasıl kullanabileceğiniz hakkında da bilgiler verir. Ürünlerinizi daha verimli kullanarak ev yada işyerinizi daha iyi nasıl ısıtabileceğiniz hakkında fikirler verir. Böylece güler yüzlü ve profesyonel teknik ekibimizden hizmet aldığınızda en iyi memnuniyeti yaşayacaksınız.


Garantinizi 1 yıl uzatırsanız yıllık bakım ücreti 1 defa ücretsiz,
2 yıl uzatırsanız bakım ücreti 2 defa ücretsiz, 3 yıl uzatırsanız  bakım ücreti 3 defa ücretsizdir.

Saygılarımızla.
 
Bir telefonunuz sorunlarınızın çözümü için yeterlidir...
iki adet Renault Kangoo bir adet Express ve bir adet Hyundai Starex aracımızla saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Araç Klimalarınıza Gaz şarjı Yapılır.

PAZARTESİ - CUMA 09.00-20.30

CUMARTESİ - PAZAR 09.30-18.30

Telefon
0 262 452 21 72
0 850 215 08 41
0 555 346 29 30 (gsm)
E-Mail
info@baymakizmitservisi.com
Adres
Kayacık Mah.Demiryolu Altı Yeni Baydar Apt. Altı 208/D
Karamürsel / KOCAELI

Hizmet Bölgelerimiz


Yetkili Servislerimiz


George karelias satin al Marlboro double fusion satin al Marlboro touch aqua satin al Djarum black satin al Captain black dark crema sigara satin al Toscanello limoncello puro satin al Puro satin al Tutun satin al
Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer fr ltere Menschen Badezimmer fr ltere und krperbehinderte Menschen Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration